site amacı | mail listesi | iletişim
 

KİŞİLİĞİ

O'NU SEVENLERİN ANLATIMIYLA... YUSUF....

Adı güzel, huyu güzel, yüzü güzel. Farklı bir ses, farklı bir bakış, farklı bir değer. Bir farklı şahsiyetti Yusuf. Doğruları için mücadele eden fakat bunları pek dinletemeyen. Dinlemeyenlere kızan , kızdığı şahısları ihlasla affeden bir kocaman yürek. Tüm yakınlarına, arkadaşlarına ve  de özellikle ailesine fedakarca bağlı, sevgi dolu Yusuf. Kendisini pek düşünmeyen hep etrafına düşkün bir adam. Bazen çocuk ruhlu bir büyük , bazen çok olgun bir çocuk. Ama  her zaman adam gibi adam.

Yusuf, gençti... farklıydı... İnsan gibi insandı. Kalbinde hiç kötülük bulunmayan, saf, temiz kalpli bir çocuktu. Delikanlı, kalender, mert bir arkadaştı. Tanımadığı insanlara bile selam veren; SEVGİ, ŞEVKAT VE MERHAMET DOLU KOCAMAN BİR YÜREĞE SAHİPTİ...

Sadece insana bakarak kendini sevdirmeyi becerebilen, insanlara pozitif enerji veren, süpriz yapmayı seven, aceleci, güvenilir, hareketli, heyecanlı, güzel ahlaklı herkesi kucaklayan, girişken, yardımsever, komplekssiz, tepedekiyle tabandakini eşit gören, samimi, yaş farkı gözetmeksizin herkese kalbini açabilen, alçakgönüllü, şen şakrak, insanlara değer veren, hayat dolu, neşeli, sözünün eri, girdiği ortamı şenlendiren, vefalı, kibirsiz, insan ilişkileri çok kuvvetli olan , gönül almayı bilen, yüzü daima gülen, cana yakın, insanları sevgi seline boğan biriydi.

KİŞİLİĞİYLE, TEMİZLİĞİYLE, DÜRÜSTLÜĞÜYLE VE KALİTESİYLE HER ZAMAN HATIRLANACAK; AZ OLAN ÖMRÜNE ÇOĞUMUZUN BÜTÜN HAYATINA SIĞDIRAMAYACAĞI İYİLİĞİ SIĞDIRMIŞ BİR KİŞİYDİ.

BİR İNSANI ANARKEN SÖYLENEBİLECEK NE KADAR GÜZEL, İYİ VE SAMİMİ SÖZ VAR İSE HEPSİ YUSUF’TU.